TARİHÇE
Paylaş
VERDİĞİMİZ GÜVEN, BAŞARIMIZIN KAYNAĞIDIR

TOPUZLAR YAPI 1998 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. İstanbul'un çeşitli bölgelerinde inşaat yapan firmamız Sn. Faruk TOPUZ yönetiminde 2005 yılında proje bazında çalışmalarına başlamıştır. Şu anda aktif olarak hizmet vermektedir.

19 yılını geride bırakan TOPUZLAR YAPI İstanbul'da istikrarlı büyümesi ve konut projelerinde tecrübesi ile benimsediği "RAHAT HUZURLU ERGONOMİK YAŞAM ALANLARI" ilkesini çevreye duyarlılığı, insanı değerlere duyduğu saygı ile birleştirerek 1.000'in üzerinde konut inşa edilmiştir.

MAVERA KONUTLARI, MAVERA CİTY, MAVERA AHSEN ve TOPUZLAR OTEL gibi başarılı projelere imza atarak ülke ekonomisine, istihdama, yatırımcıya her yönü ile fayda sağlamış, bundan sonraki projeler içinde bu duruşu ilke edinmiştir.

TOPUZLAR YAPI mimarisinden nitelikli işçiliğine peyzaj düzenlemelerinden satış ve sonrası müşterisi ve yatırımcısıyla buluşturmanın gururunu yaşamaktadır. Yatırımcısını hayal kırıklığına uğratmayan nitelikli işçilik ile yatırımcıya gerçek fayda sağlamayı hedefler. TOPUZLAR YAPI bu güvene layık olmak için tüm gayretleriyle çalışmalarına devam edecektir